Zdjęcia naszych samochodów

Nasze samochody

Nasze oczko w głowie.

Cadillac DeVille

Nasze oczko w głowie. Charakterystyczny bordowo-wiśniowy kolor auta wyróżnia się wśród innych samochodów na drodze. Amerykańska kanciasta bryła samochodu idealnie została przełamana chromowanymi detalami oraz srebrnym dolnym wykończeniem karoserii. Wnętrze auta idealnie współgra z kolorem nadwozia. Bordowe skórzane kanapy są tak zaprojektowane, że siadając delikatnie się w nich zapada. Wysoki komfort wyposażenia wnętrza współgra z zawieszeniem auta, które skromnie mówiąc jest o niebo lepsze niż w najnowocześniejszych autach. Cadillac w trakcie jazdy buja się, płynie, subtelnie kołysze się. Nie odczuje się tu dziur, nierówności drogi, ostrych zakrętów. W połączeniu z mrucząco-warczącym silnikiem jazda tym autem to jedna z najlepszych rzeczy jaką można sobie wyobrazić.
Dostojny krążownik sunący spokojnie po drodze w ciągu ułamka sekundy może zamienić się w warczącą bestię gwałtownie rwącą się do jazdy. Pomimo swojego wieku to auto wciąż zostawia wiele rywali z tyłu na światłach dzięki potężnemu 4,9 l silnikowi, któremu nie szczędziło się mocy.
Jazda tym autem z perspektywy kierowcy to coś, co mnie ekscytuje, wprowadza w stan euforii jednocześnie uspokaja i odpręża. Jest to nasza największa perełka, którą bez końca dopieszczamy :)
Cadillac jest autem 6 osobowym- dlatego bez problemu może zabrać Parę Młodą wraz ze świadkami.
Auto jest wynajmowane wyłącznie z kierowcą.
Jesień

Dostojny krążownik


Cadillac DeVille
Francuska limuzyna

Citroen c6

Prezydencka limuzyna (bo przecież sam Nicolas Sarkozy był wożony tym modelem) z hydropneumatycznym zawieszeniem- komfort jazdy jest zdecydowanie na wyższym poziomie niż w przeciętnym aucie. Ciemno grafitowy lakier dobrze łączy się z czarną skórą w środku. To wszystko napędza silnik o mocy 204 KM doładowany biturbo- dzięki temu auto nie jest nudną limuzyną, tylko czasami można poszaleć. Pięknie prezentuje się na drodze, a przy prędkościach powyżej 60 km/h wychyla się automatyczny spojler, który dostosowuje swoją pozycję do prędkości jazdy. C6 to prawdziwa diwa na drodze wyróżniająca się wyjątkową elegancją i francuskim stylem.
Auto jest wynajmowane wyłącznie z kierowcą.

Citroen C6
Potężny SUV

Saab 97x

Szwedzko-amerykański SUV z potężnym 5,3 litrowym silnikiem V8. W środku czarna skóra, dwustrefowa klimatyzacja i przyciemniane szyby. Bardzo zrywny, pomimo swojej wielkości jest dynamicznym autem. Idealny do transportu rodziców czy świadków.
Auto jest wynajmowane wyłącznie z kierowcą.
Pieszczotliwie nazywany Czołgiem :)

Saab 97x
Fiat Barchetta
Najmniejsza z całej rodziny

Fiat Barchetta

Najmniejsza z całej rodziny, co nie znaczy, że najsłabsza :) Sportowy roadster z 1,8 litrowym silnikiem i 131 chętnymi koniami na ledwo co tonę wagi czyni to auto małym bolidem. Szeroko rozstawione koła wraz z twardym, sportowym zawieszeniem pozwalają na naprawdę szybką i agresywną jazdę tym maleństwem.
Korzystając z pięknej pogody rekreacyjne wyjazdy bez dachu to najlepszy sposób w jaki można jeździć Barchettą. Tak jak Cadillac, Barchetta ma wnętrze utrzymane w bordowej kolorystyce. Przepiękne pikowane, bordowe fotele idealnie współgrają ze srebrnym, kształtnym nadwoziem.
Auto tylko do wynajęcia na sesje zdjęciowe bądź do przewożenia jednej osoby. Nie wynajmujemy tego auta do samodzielnej jazdy.
Fiat Barchetta
Fiat Barchetta